Opera Hasta Yatağı, Havalı Yatak, Fonksiyonel Lüks Karyola OperaBed Türkiye’de

06/12/2023

Opera Hasta Yatağı, ayarlanabilir karyola, havalı yatak ve konfor yataklar konusunda İngiltere’nin en güvenilir ve uzman markası olarak tanınan OperaBed artık Teksan İnovatif Medikal kalitesiyle Türkiye’de. Alanında en iyi medikal ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü yapan Teksan İnovatif Medikal, OperaBeds’i bünyesine katarak ürün çeşitliliğini bir üst seviyeye taşıdı.

Sizlere palyatif bakım sürecinden terminal döneme kadarki tüm süreçte yaşlıların, engellilerin, ameliyat sonrası iyileşme döneminde bulunan ya da kronik hastalığa sahip olan kişilerin yaşam konforunu arttırıcı ürünler sunuyoruz. Kişilerin fizyolojik olduğu kadar psiko-sosyal yeteneklerini de destekleyen, çözüm odaklı Opera ürünlerimizi görmek ve incelemek için yeni açılan web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hastanede geçirilen dönemin ardından ev yaşamına geçiş birtakım zorlukları beraberinde getiren bir adaptasyon sürecidir. Bu dönemde atılacak adımlar ve verilecek kararlar hastanın tüm bakımının ev konforunda ve en doğru şekilde yapılmasını etkiler. İşte OperaBeds havalı yatak modelleri ve hasta karyolası modelleri kullanıcılara sunduğu zengin ürün yelpazesi sayesinde, kişinin özel koşullarına ve ihtiyacına göre tercih yapabilmesine olanak sağlar. Opera Hasta Yatağı seçenekleri sağlığınız için de yaşam alanınıza katacağı şıklık için de sizlerin beğenisini bekliyor.

Bununla beraber özel bir sağlık sorunu yaşamayan ama yaşam kalitesini arttırmak, iyi bir dinlenme ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamak isteyen herkesin kullanabileceği fonksiyonel karyola ve konfor yatak seçenekleriyle sizi şaşırtacak bir ürün grubuyla karşılaşmaya hazır olun. Kusursuz bir zarafet ve üst düzey tasarım ile tanışmak istiyorsanız zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun, çeşitli ölçü, renk ve model arasından seçim yapabilmek için www.hastayatagiopera.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.